Cíle Blog OABRJ (Leviathan) VERSUS Fernando Claro Dias, právník, se tvořil v roce 1982, která vznikla v roce 2012

Cíle Blog OABRJ (Leviathan) VERSUS Fernando Claro Dias, právník, se tvořil v roce 1982, která vznikla v roce 2012

Prostor vytvořený hlásit nezákonnosti v oblasti správy Wadih Damous (2007-2012), během jeho dvou funkčních období jako prezident OAB / RJ.

Zrušen Popis Určitý advokáta registrovaných a nerušeného institucionální vazby 25 let s institucí Leviathan v roce 2007 - faxem, vznikl v státě různorodé federace sekční RJ, jehož telefonní číslo je firemní majetek, aniž by některý korporační vztah s právníkem, aniž by bylo nutné originální dokumenty uvedené v Fac přirovnání, během pěti dnů v souladu se zákonem č. 9800 26.května 1999, art. 2, jediný bod,

Spíše než licencovat mě, když jsem byl zasažený s těžkou depresí, řádně a důkladně zdokumentována ze strany veřejných orgánů, jako jsou zprávy, recepty, černý pruh léky povinným udržení příjmů, zkoušky a psychiatrické léčby v rámci SUS a s cílem uvolnit a zbabělý selhání a odmítnutí služby CAARJ - právníků fondu pomoci v Rio de Janeiru.

Řekl prezident porušil ústavní postupy, právní a brazilské Bar místní nařízení asociace, ignoroval upřímnost a prosazovat dobré víře v době závažné zranitelnosti, opakovaně odmítá mluvit s advokátem, aplikovat své středověké Provision n.42 / 78 který otrok se stane právník v dluzích s brazilskou advokátní komory, jako tomu bylo v klasickém Římě.

A tak jsem byl nucen opustit své rodné město, Rio de Janeiro, a pouze tehdy, když likvidoval splácení dluhů na řezu OAB / RJ Bylo mi dovoleno, aby mě zapsat do OAB / ES v roce 2011. Ale já zjišťují, že je velmi obtížné znovu vstoupit na trhu práce, neboť v současné době, starší, 62 let, a já nemám důchod nebo odchod do důchodu.

Tady, sdílím právní znalosti s cílem vrátit se zákonem.

Doufám, že se spolehnout na spolupráci podpůrných kolegy a chtějí větší a podrobnější informace lze vyhledávat blog sám počáteční publikace v roce 2012 a // nebo navázat kontakt s Fernandem Claro prostřednictvím tohoto blogu, nebo prostřednictvím e-mailu: fernandoclaro.dias@gmail~~pobj. s

Žádám Boha, aby i nadále, aby mi dal sílu a odvahu vytrvat v hledání spravedlnosti, založený na principu lidské důstojnosti předmětu diamantů hodných základních práv ústavní a mezinárodní.

Bůh je soudce.

JUSTICE k utlačovaným a utlačovaných!

Fernando Claro Dias
OAB / 18.480 / ES