Cele Blog OABRJ (Leviathan) versus Fernando Claro Dias, adwokata, utworzonej w 1982 roku, utworzona w 2012 roku

Cele Blog OABRJ (Leviathan) versus Fernando Claro Dias, adwokata, utworzonej w 1982 roku, utworzona w 2012 roku

Przestrzeń utworzona zgłosić niezgodności z prawem w zakresie zarządzania Wadih Damous (2007-2012) podczas jego dwie kadencje jako prezydent OAB / RJ.

Anulowane Opis Zdecydowana prawnika zarejestrowanego i nieprzerwanej więzi instytucjonalnych 25 lat z Lewiatana instytucji w 2007 roku - za pośrednictwem faksu, pochodzi z państwa zróżnicowane Federation segmentowa RJ, której numer telefonu jest własnością korporacyjnych bez żadnych stosunki służbowe z prawnikiem, bez konieczności wymienione w FAC porównanie oryginalnych dokumentów, w terminie pięciu dni, zgodnie z wymogami ustawy nr. 9800 26 maja 1999, art. 2, pkt podeszwa,

Zamiast licencji na mnie, kiedy zachorował na ciężką depresję, poprawnie i dokładnie udokumentowane przez instytucje publiczne, takie jak sprawozdania, recepty, czarnym paskiem pod leków obowiązkowego zatrzymywania dochodów, egzaminów i leczenia psychiatrycznego pod SUS i w celu oczyszczenia i niewydolności tchórzliwe i odmowę służby CAARJ - Fundusz pomocy prawników z Rio de Janeiro.

Powiedział prezydent naruszyła procedury konstytucyjne, prawne i brazylijskich Adwokackiej Regulamin obrad, zignorował szczerość i opowiadają dobrej wierze w czasie ciężkiej luki, wielokrotnie odmawiając rozmawiać z adwokatem, stosując swoją średniowieczną Provision n.42 / 78 która staje się niewolnikiem adwokat długu z brazylijskim Adwokackiej, jak to miało miejsce w klasycznych Rzymie.

Tak więc został zmuszony do opuszczenia mojego rodzinnego miasta, Rio de Janeiro, a tylko wtedy, gdy zlikwidowano spłatę długów do segmentowych z OAB / RJ pozwolono mi się zapisać mnie OAB / ES w 2011. Ale jestem znalezieniem że niezwykle trudno jest ponownie wejść na rynku pracy, ponieważ obecnie, w podeszłym wieku, 62 lat, i nie mam rentę lub emeryturę.

Tutaj dzielę się wiedzą prawną zmierzającą do powrotu do prawa.

Mam nadzieję, że liczą na współpracę z kolegami wspierających i chcą większe i bardziej szczegółowe informacje można szukać samego bloga wstępnych publikacji w roku 2012 i // lub nawiązać kontakt z Fernando Claro za pośrednictwem tego bloga lub pocztą elektroniczną: fernandoclaro.dias@gmail~~pobj. z

Proszę Boga, aby nadal daje mi siłę i odwagę, by wytrwać w poszukiwaniu sprawiedliwości, w oparciu o zasadę poszanowania godności ludzkiej temat diamentów godnych podstawowych praw konstytucyjnych i międzynarodowych.

Bóg jest sędzią.

Sprawiedliwości do uciskanych i uciśnionych!

Fernando Claro Dias
OAB / 18.480 / ES